Alchymie, Delfíni a vílyAlchymie

Alchymie

Balíček karet: Delfíni a víly

Máte kouzelný Midasův dotek a každý projekt, do kterého se nyní pustíte, se promění ve zlato.

Ocitáte se na vrcholu svých sil. Nyní jste na tahu vy. Vás i všechny vaše aktivity obklopuje energie úspěchu. Vaše myšlenky a nápady se nyní v mžiku zhmotňují, takže je volte velmi opatrně! Stejně tak, jako jste schopni zhmotnit mistrovské dílo, dokážete zhmotňovat i problémy. Pokud je to váš případ, nezoufejte, neboť díky své schopnosti můžete všechna zhmotnění, se kterými nejste spokojeni, opět zrušit.

Alchymistou nazýváme toho, kdo dokáže přeměnit obyčejný kov ve zlato – vy máte schopnost měnit obyčejné projekty v živoucí, požehnaná díla přinášející hojnost všem zúčastněným.

Čím více budete cítit vděčnost za to, že vás Bůh obdařil schopností zhmotňovat, a čím větší radost budete při tomto krásném tvořivém procesu prožívat, tím víc se bude vaše alchymistické nadání prohlubovat. Opakujte si proto co nejčastěji: „ Děkuji, že mi pomáháte plně se soustředit na radost a touhu po spojení s Božskou láskou. Jsem nesmírně vděčná/ý za to, že jsou všechny moje potřeby starostlivě a ihned uspokojovány.“