Léčení vztahu s otcem, Delfíni a vílyLéčení vztahu s otcem

Léčení vztahu s otcem

Balíček karet: Delfíni a víly

Vaše osobní síla vzroste, když všechny problémy se svým otcem odevzdáte Nebesům.

Tato karta poukazuje na to, že mezi vámi a vaším otcem stále existují neuzavřené záležitosti, které vyžadují vaši pozornost. Uzdravování nemusí trvat dlouho, je k němu zapotřebí jen ochoty zbavit se veškerého vzteku, smutku nebo strachu, který ve spojení s vaším otcem pociťujete.

Vesmírné energie jsou jak mužské, tak ženské. Mužská energie je rozpínavá, bojovná a dávající. Ženská energie je vyživující a přijímající. Pokud v sobě nosíme nevyřešené problémy ke vztahu k otci, jeví se nám vesmír jako skoupý. Jestliže máme nevyléčené pocity vůči matce, nejsme schopni přijímat dary, jimiž nás vesmír obdarovává.

Čím více se budete soustřeďovat na duchovní podstatu svého otce, tím více otevřete srdce vesmírnému plynutí a všeobsahujícímu dávání. Přijměte zasloužilou štědrost a otevřete svou náruč božskému dědictví. Opakujte si: „Soustřeďuji se na lásku, která je spirituální pravdou mého otce, a vyrovnávám, tak karmu mezi námi. Nechávám odeznít všechno kromě lásky a lekcí týkajících se vztahu s mým otcem.“