KARMICKÉ KARTY - Popis balíčku

Dostuponost karet: "Karmické karty" si můžete zakoupit přímo u vydavatele Anag.

* * *

Karmické kartyKarmické karty vytvořil astrolog Monte Farber, známý také jako „nebeský mechanik“.

Nebeská mechanika je oborem fyziky, jehož zákony formuloval především Sir Isaac Newton, a tím nám umožnil popisovat a předpovídat síly ovlivňující pohyb a gravitační přitažlivost planet, hvězd a všech dalších objektů ve vesmíru.

Monte Farber vytvořil tyto karty, aby pomohly komukoliv, koho osloví, popsat a předpovídat síly ovlivňující jednání a přitažlivé síly lidí, tj. „aktérů“ všech dramat, která jsou hrána na Zemi.

Stejně jako automechanik používá soupravu speciálního nářadí a přístrojů k přesnému seřízení auta tak, aby podalo co nejlepší výkon, tak  Monte Farber se v Karmických kartách snaží poskytnout specifickou soupravu nástrojů, které by lidé mohli sami používat, aby se mohli „seřídit“ a „naladit“ na vědění, které člověku poskytuje smísení astrologie se stejně prastarým pramenem, který je znovu více objevován; vědění ovládané označením „Vyšší Já“. Karmické karty jsou opravdu pozoruhodné karty pro všechny zájemce o hlubší poznání vlastního potenciálu.

Jak karty na webu používat:

Karmických karet je 36 a jsou rozděleny na Domy, Planety a Znamení.
Já jsem na web vybrala pouze karty Planet, které vám hravým způsobem mohou pomoci odpovědět na otázky a rozhodnutí typu Ano/Ne. To není ale všechno...

K jednotlivým planetám jsem dodala text, který je hlouběji popisuje (část textu je z Karmických karet a část u "symboliky" z webu: http://astrolot.cz/).

Můžete si například vybrat jednu kartu, s otázkou - "Která planeta a její energie mi dnes (v této situaci) podpoří"?
Nebo - "Která planeta a její energie mně nyní (v této situaci) blokují"?

Přeji Vám, ať i s těmito kartami zažijete mnoho radosti, zázraků a přesných odpovědí na vaše otázky. :)

S láskou, vaše Iwča.

Karmické karty – Monte Farber
Nakladatel: ANAG, spol. sr.o.; ISBN: 978-80-7263-413-2