Jezevec, Medicinské kartyJezevec

Jezevec

Balíček karet: Medicinské karty

agresivita

Jezevče...
Jezevče...
Jezevče...
Než dosáhneš svého cíle,
otevři se vlastní duši, vnitřní síle...

Jezevec je krutý a útočí s velkou agresivitou. Rychle se rozzlobí a prudce udeří. Silou mediciny jezevce je agresivnost a připravenost bojovat za to, co chce. Samotné pomyšlení na střet s jezevcem nutí ostatní zvířata utéci a schovat se. Stejně tak jako skunka, i jezevce předchází jeho pověst. Jeho tesáky a drápy dokáží rozcupovat méně agresivní protivníky na kousky.

Jezevec je medicinou mnoha mocných medicinských žen, protože jezevec je rovněž strážcem medicinských kořenů. Jezevec zná všechny kořeny léčebných bylin Matky Země, které visí v jeho noře. Tyto kořeny jsou klíčem k agresivnímu léčení.
Kořeny mohou uzemnit negativní energii tím, že umožní nemoci, aby prošla tělem do země jako neutrální energie. Lidé mediciny jezevce dokáží v době krize rychle jednat a zřídka podléhají panice.

Je-li jezevec součástí vaší mediciny, pak rychle vyjadřujete své pocity a nezajímáte se o to, jaké to bude mít následky. Lidé mediciny jezevce často trvají na tom, že oni "donesou míč do branky", tím však zrovna nezískají přízeň svých spoluhráčů.

Medicina jezevce může také ukazovat na agresivního léčitele s dostatkem odvahy k použití nekonvenčních prostředků přesně zaměřených na léčbu. Podobně jako matka, která ve dne v noci pečuje o dítě s vysokou horečkou, je i jezevec ochoten vytrvat. Lidé mediciny jezevce mohou být jedovatými pomlouvači, anebo se hned naježí a cítí se ukřivděně, jsou-li vyvedeni z rovnováhy. Můžete si být jisti, že lidé s medicinou jezevce budou natolik agresivní, že se budou drát vzhůru za tím, co si zvolili, protože se nevzdávají. Jsou rovněž nejlepšími léčiteli, protože používají všech možných i nemožných metod léčení a nevzdávají se ani při léčení smrtelně nemocných.

Lidé mediciny jezevce často bývají šéfy a navíc bývají i obávaní. Takový šéf ale zároveň dokáže držet podnik nad vodou.
Jezevec vždy dotáhne svou práci do konce a jeho jistota je zdrojem jeho síly.

Jestliže si dnes jezevec prorazil cestu do vašich karet, říká vám, že jste možná příliš poddajní v dosahování svého cíle. Jezevec se vás chce zeptat, jak dlouho jste ještě ochotni sedět a čekat, až vám svět padne k nohám. Klíčem této mediciny je stát se dostatečně agresivním, abyste dokázali udělat něco se současnou situací. Jezevec vás učí schopnosti tvořivě se rozčílit a říci: "Já už to takhle nechci!" Nespouštějte oči ze svého cíle. Až budete vyjadřovat své vnitřní pocity, ctěte tento uzdravující proces.

Buďte agresivní, ale nerozsekejte přitom druhé na kousky!
To by bylo příliš mnoho agrese. Použijte svého hněvu, abyste ukončili své povalování, aby se vaše apatická stagnace stala minulostí. Jezevec je mocnou medicinou, použije-li se správně pro zlepšení sebe sama.

Nezapomeňte, že jezevec může také signalizovat čas, kdy můžete použít své uzdravovací schopnosti, abyste v životě postoupili vpřed. Energicky odstraňte překážky, které nenesou žádné plody, a uzdravte sebe sama. Odsekněte mrtvé a uschlé větve a užijte agresivity jezevce k hledání nových úrovní vyjádření. Použijte medicinské kořeny jezevce, abyste v tomto procesu zůstali uzemněni a spojeni se svým středem.