Vačice, Medicinské kartyVačice

Vačice

Balíček karet: Medicinské karty

odvrácení pozornosti

Vačice, převrať se!
Vážně jsi život ztratila?
Nebo to jen hraješ?
Já tě urazila?...

Největší ochranou vačice je její schopnost stavět se mrtvou. Vačice takto oklame mnoho predátorů, kteří mají za to, že "je po všem." Často takový oklamaný nepřítel odběhne nebo se na chvilku podívá jinam, a to vačici stačí, aby se ukryla do bezpečí.
Medicina vačice využívá z velké části strategie. Když vše ostatní zklame, vačice předstírá, že je mrtvá. Dokáže se sice bránit a bojovat svými zuby a drápy, ale málokdy je použije. Místo toho, když je situace obtížně zvládnutelná, vždy využije nejvyšší strategie k odvrácení pozornosti. Vačice si vytvořila něco, co by si v království zvířat zasloužilo Oskara. Kdykoli dokáže vydávat mrtvolný pach a přitom tak dokonale hrát mrtvou, že tím nepřítele zcela zmate.

Objeví-li se ve vašich kartách vačice, žádá vás, abyste v nějaké současné situaci využili strategie. Spolehněte se na svůj instinkt jako na nejlepší způsob, jak se dostat z obtížné situace.
Budete-li muset předstírat apatii nebo neohroženost, učiňte to!
Často, když odmítnete boj nebo neukážete, jak vás nepříjemná a zraňující slova otravují, přestane to vašeho posměváčka brzo bavit. Bojovníci po celá staletí používali medicinu vačice. Když se nepřítel v početní převaze přiblížil, hráli mrtvé. Potom, když to nepřítel nejméně očekával, zaslechl válečný pokřik. Úlek, který to způsobilo, sloužil dalšímu zmatení. Je-li strategie mentální i fyzickou předností, pak je vítězství sladké.

Vačice vám může sdělovat, že můžete očekávat nečekané a že byste měli být chytří, abyste dosáhli vítězství. Může to být vítězství nad obtěžujícím podomním prodavačem nebo dotěrným sousedem. Shrnuto, vačice vám chce sdělit, že máte používat svůj mozek, svůj smysl pro dramatičnost a překvapení a přeskočit překážku, která vám brání v pokroku.