Veverka, Medicinské kartyVeverka

Veverka

Balíček karet: Medicinské karty

hromadění

Veverko…
Sbíralas oříšky a přesně víš, kolik těch oříšků za zimu sníš?
Nauč mne brát si jen kolik je potřeba.
Tvé velké tajemství, ať je má důvěra.


Veverka učí, jak plánovat dopředu na zimu, kdy jsou stromy holé a oříšky dávno pryč. Medicina veverky se může objevit v mnoha rozmanitých formách a stejně tak rozmanitou má tento chlupatý tvoreček i povahu. Rozmarné a nevyzpytatelné chování veverky přelstilo mnoho lovců marně číhajících na kořist a její užitečná schopnost bleskurychle běhat po větvích stojí za zamyšlení. Jednáte-li s osobou, která má medicinu veverky, může vás její nevyzpytatelné chování veverky připravit o nervy. Snaha zklidnit takového člověka natolik, aby něco dokončil, vás může dohnat k šílenství!

Síla hromadit, kterou má medicina veverky, je velikým darem. Učí vás, jak shromažďovat a uchovávat energii pro dobu, kdy jí budete potřebovat. Učí vás dělat si rezervy pro budoucnost, ať už jde o úsudek, názor, vkladní knížku, svíčky nebo zásobu jídla. Veverka je zkrátka skautem zvířecího království je vždy připravena.

V dnešním světě měnících se časů a štěstěny je moudrý ten, kdo se připravuje na budoucnost. Všechna naše proroctví hovoří o přelomu tisíciletí a o změnách, ke kterým dojde. Veverka je přátelskou medicinou ve světle budoucích zlých časů. Jejím poselstvím je být připraven, ale nezmatkovat. Milujte sami sebe a nastřádejte si zásoby na pokrytí vaší potřeby v době nedostatku, i kdyby ten čas neměl nikdy nastat.

Jestliže dnes veverka doskotačila do vašich karet, chce vám možná říci, abyste uctili svou budoucnost tím, že se připravíte na změnu. Její poselstvím by zároveň mohlo být, abyste odlehčili svůj náklad, pokud jste nashromáždili příliš mnoho "věcí", které vám neslouží. Těmito "věcmi" mohou být myšlenky, obavy, tlaky, stresy nebo dávno rozbitá udělátka. Pro pochopení rovnováhy shromažďování je třeba, abyste se podívali blíže na myšlenku cirkulace zásob, které jste shromáždili. Zavolejte do nejbližšího bazaru a předejte nepotřebné věci někomu, komu se hodí. Jestliže vám něco již neslouží, je třeba se toho zbavit.

Veverka vám může pomoci ještě jinou lekcí. Ta souvisí s bezpečným místem, kam ukládáte to, co jste nashromáždili. Klidné srdce a mysl jsou bezpečným místem pro uložení nashromážděné moudrosti a láskyplné péče. Nashromážděné energie osvobodí vaší mysl a srdce a poskytnou vám vědomí, že se vše ve správný čas vyřeší. Aplikujte to na své obavy z budoucnosti a ony zmizí.