Vlk, Medicinské kartyVlk

Vlk

Balíček karet: Medicinské karty

učitel

Vlku…
Učiteli, stopaři,
měsíční pse duše mojí.
Vyješ, zpíváš, učíš jak k vědění dojít…


Vlk je stopař, průkopník nových idejí, který se vrací zpět ke svému klanu, aby učil a sdílel svou medicinu. Vlk si volí jednu partnerku na celý život a je věrný podobně jako pes. Kdybyste pobývali s vlky, objevili byste ve smečce úžasný smysl pro rodinu a současně i silný individualistický pud. Tyto vlastnosti přibližují vlka člověku.

My, lidé, máme taktéž schopnost být součástí společnosti a ztělesňovat přitom své individuální sny a ideje.
Ve velkém hvězdném národě představuje vlka Sirius - psí hvězda, která podle legend byla v dávných dobách domovem našich učitelů. Ve starém Egyptě byl Sirius považován za domov bohů a africký kmen Dogonů je o tom stále přesvědčen. Američtí indiáni jsou přesvědčeni o stejném vztahu a přijímají národ vlků jako klan učitelů.
Vlci mají velice ostré smysly a měsíc je jejich silovým spojencem. Měsíc symbolizuje psychickou energii nebo nevědomí, které ukrývá tajemství vědění a moudrosti. Vytí na Měsíc může naznačovat přání vlka napojit se na nové myšlenky, které se nachází přímo pod povrchem vědomí. Medicina vlka dává sílu našemu vnitřnímu učiteli, aby vystoupil a pomohl dětem Země pochopit Velké Tajemství a život.

Jestliže jste si vytáhli kartu vlka, můžete svou osobní medicinu sdílet s druhými. Vaše intuitivní část obsahuje odpovědi nebo učení, které právě teď potřebujete. Když pocítíte, jak ve vás ožívá vlk, budete si možná přát sdělit své poznání, ať již písemnou formou nebo přednáškami, které pomohou ostatním lépe pochopit jejich jedinečnost nebo cestu životem. Ve sdílení velkých pravd dosáhne vědomí lidstva nových vrcholů. Vlk vám také může říkat, abyste vyhledali osamělá místa, která vám umožní spatřit vašeho vnitřního učitele. V osamění silového místa bez dalších lidí můžete nalézt své pravé já. Hledejte učení, ať jste kdekoli. Vlk by k vám nepřišel, kdybyste nežádali zjevení největšího učitele kmene.