Žába, Medicinské kartyŽába

Žába

Balíček karet: Medicinské karty

očišťování

Zpívej a kvákej, žabko,
přivolej deště,
uhas žíznivé sucho,
očisti zem,
a mne opět naplň.

Žába zpívá písně, které přinášejí déšť, aby byly prašné cesty snesitelnější. Medicina žáby je příbuzná s energií vody a s východem medicinského kruhu. Žába nás učí ctít své slzy, protože očišťují duši. Všechny vodní rituály patří žábě, včetně všech iniciací vodou.
Voda připravuje a očišťuje tělo pro posvátné obřady. Je to živel, který nejlépe chápeme dokud jsme ještě v lůně. Tak jako my vyrůstáme nejprve jako embryo v plodové vodě, tak se také žába naučí skákat až poté, co zažila svět vody jako pulec.

Přeměna do dospělosti připravuje žábu na její "sílu" přivolávat vody nebes - déšť. Díky tomu, že zná element vody, může žába zpívat píseň, která přivolává na zemi déšť. Když tůně a rybníčky vyschnou, povolá žába Bytosti Hromu, aby očistily a naplnily zemi vodou. Podobně jako na žábě se také na nás žádá, abychom věděli, kdy je čas osvěžit, očistit a doplnit nádobu naší duše.

Jestli dnes žába skočila do vašich karet, může ukazovat na potřebu očištění. Použili byste dnes pro popsání své situace některé z následujících slov: unavený, zmožený, uštvaný, frustrovaný, provinilý, neklidný, nenasytný, nervózní, na rozpacích, prázdný nebo zesláblý? Pokud ano, vysaďte a dopřejte si koupel ve vodách mediciny žáby. Prakticky by to mohlo znamenat dlouhou, relaxující koupel, vypnutí telefonu nebo hluboké očistné dýchání. Hlavní myšlenkou je nalézt způsob, jak se zbavit rozptylování a nahradit bahno čistou energií. Takže osvěžte svého sežehlého ducha, tělo i mysl.

Lidé mediciny žáby mají schopnost podpořit a dodat energii tam, kde je potřeba. Člověk s medicinou žáby dokáže očistit negativitu z jakéhokoli prostředí. Mnohá média a jasnovidci, kteří očišťují domy, kde "straší", jsou nositeli mediciny žáby. Mnozí světově proslulí jasnovidci vkládají při práci s jinými říšemi reality ruce do vody, která má výborné vodivé vlastnosti. V mayských a aztéckých šamanských praktikách si šaman nalévá do úst vodu, kterou pak rozstřikuje na tělo pacienta, aby je očistil od negativní energie. Přitom udržuje pevně v mysli představu žáby, aby proběhl léčebný proces a pacient byl doplněn pozitivní energií. Vycpané žáby se někdy používají pro ochranu těla během léčení.

Žába svou dešťovou písní hovoří o novém životě a harmonii. Říká se, že hluboké tóny žabího kvákání volají k hromové bytosti: hrom, blesk a déšť. Kvákání je tlukot srdce, který harmonizuje s otcem oblohou a volá po potřebném osvěžení. Povolejte žábu a nalezněte mír v radosti, že si dopřejete čas pro sebe. Součástí toho je vlastní očista od jakékoliv osoby, místa nebo věci, která nepřispívá k vašemu novému stavu čistoty, klidu a osvěžení.