Jasně se rozhodněte, Rady andělů na každý denJasně se rozhodněte

Jasně se rozhodněte

Balíček karet: Rady andělů na každý den

Cesta k manifestaci neboli k uskutečnění vaší touhy začíná u dokonale jasného rozhodnutí týkajícího se toho, co chcete. Vaše manifestace budou nejasné, dokud si v sobě neučiníte pořádek a neurčíte si, co si skutečně přejete. Není možné se nerozhodnout nijak, protože nevybrat si nic je také rozhodnutí.

Možná si řeknete, že vůbec nevíte, co chcete a co potřebujete. Nebesa vám mohou poskytnout základní informace, ale ostatní je na vás. Proces rozhodování je vlastně postaven na partnerství. Modlíte se, abychom vám ukázali vaši cestu, a pak se můžete rozhodnout, zda se na ni vydáte. Ale nevíte-li, co chcete, jste jako řidič, který neví, kam jede. Vaše rozhodnutí jsou vlastně vaše automapy.

Učiňte dnes jasné rozhodnutí týkající se něčeho, co si moc přejete. Může jít o uskutečnění nějakých životních změn, které zlepší váš život, nebo o podporu nějaké kauzy, ve kterou věříte, anebo cokoli jiného, k čemu se cítíte osudově přitahováni. Není ani nutné, abyste věděli, jak svého cíle dosáhnout nebo jaké kroky podniknout. Stačí se jen soustřeďovat na svůj sen. Když tak učiníte, najednou vám bude jasné, co pro něj máte udělat. My andělé jsme s vámi po celý den.

Myšlenka pro tento den

Je pro mě zcela v pořádku učinit jasné rozhodnutí ohledně toho, co chci. Prosím Boha, aby mi poskytl informace týkající se mých cílů a přání. Jdu za svým srdcem a naslouchám své intuici.