Meditujte, Rady andělů na každý denMeditujte

Meditujte

Balíček karet: Rady andělů na každý den

Přistupujte k meditaci uvolněně a berte ji jako radostný únik. Přirozeně ji praktikujete v okamžicích, kdy se oddáváte dennímu snění nebo se nacházíte ve stavu jasného vědomí. Nedělejte si starosti s pravidly, aby se z meditace nestala dřina. Namísto toho dejte své mysli a svému tělu prostor, aby se zklidnily - to je meditace. Je to doba, kdy se vaše mysl zcela spojí s vaším nebeským domovem. Představte si to, jako když auto tankuje benzín - podobně k vám přichází energie, nápady a klid.

Existuje nepřeberné množství způsobů, jak zklidnit mysl, a jak jsme se právě zmínili, neměli byste se zatěžovat tím, zda vaše metoda je ta správná. Skutečnost, že meditujete, je mnohem důležitější, než jak to děláte. Jedním ze způsobů je zavřít oči a zhluboka dýchat nebo si sednout před oltář či odpočívat venku v přírodě.

Existuje důvod, proč mají slova meditovat a meditovat shodný slovní kořen, protože obě představují přístup ke zdraví. Meditace je vaším bezplatným a přenosným uzdravujícím prostředkem, jehož jedinými vedlejšími účinky jsou vnitřní mír a omlazení. Přistupujte k ní jako k lahodnému jídlu, protože meditace je skutečnou duchovní hostinou. Oddávejte se dnes chvílím klidu, a posilněte tak svá přání a možnost naplnění svých potřeb.

Myšlenka pro tento den

Medituji tak, jak mi to připadá nejpřirozenější a nejpříjemnější. Uvolňuji se a zcela se propojuji s Duchem. Dopřávám si svobodu ke zklidnění své mysli a k naslouchání.