Očekávejte, že všechno půjde dobře, Rady andělů na každý denOčekávejte, že všechno půjde dobře

Očekávejte, že všechno půjde dobře

Balíček karet: Rady andělů na každý den

Zcela se zaměřte na to, že všechno, kvůli čemu si děláte starosti, dopadne dobře. Vaše pozitivní očekávání bude tuto situaci na­vigovat vytouženým směrem.

Pamatujte si, že obavy představují silné energie, které vesmír vnímá jako přání. Když máte strach, přitahujete do svých reálných zážitků úzkost. Nedovolte si poddávat se strachu, ale odevzdejte jej nám andělům.

Pozitivní a negativní očekávání vás stojí stejné úsilí a stejné množství času. Je zaručeno, že výsledek situace, kterou právě ře­šíte, bude dobrý. Ale vaše zkušenost s procesem vedoucím k tomuto výsledku je ovlivněna tím, co si myslíte, že se stane. Pokud před­pokládáte problémy, pak na ně cestou narazíte. Na druhé straně však platí, že pokud očekáváte harmonii, pak budete zakoušet ji. Ať tak, či tak, všechno dopadne dobře. Které z těchto dvou mož­ností byste však dali přednost? Vaše očekávání udávají směr dění!

Myšlenka pro tento den

Očekávám, že všechno půjde velmi dobře. Atraktivní možností je pro mne mír a harmonie a zasloužím si do­jít ke svému vytouženému cílí po příjemné cestě. Dávám si svolení radovat se z tohoto dne.