Oddávejte se velkým snům, Rady andělů na každý denOddávejte se velkým snům

Oddávejte se velkým snům

Balíček karet: Rady andělů na každý den

Místem, kde vznikají vaše budoucí zkušenosti, je vaše představivost. Jste jako kuchař, který rozhoduje, co přidá do jídla, jež připravuje, bez ohledu na to, jaké jsou vnější vlivy nebo okolnosti.

Co byste rádi ve své mysli uvařili? Vaše rozhodnutí přímo rozhodne o vaší budoucnosti. Je samozřejmé, že byste dali přednost šťastným koncům, ale chápete skutečně, že si je můžete zajistit?

Vezměte dnes osud do svých rukou a představujte si svou budoucnost, i kdyby měla být jakkoli exotická a nákladná. Povedeme vás při tom a pomůžeme vám dávat pozor, abyste do svých představ nepřidali něco ve skutečnosti nechtěného. Dnes se oddávejte velkým snům. Je jedno, jestli si naplánujete zážitek plný pohody a klidu, nebo něco dobrodružnějšího. Vaše volby by však měly odrážet vaše nejniternější pocity.

Myšlenka pro tento den

Mám velké sny! Svou představivost ničím neomezuji a dávám prostor své vnitřní moudrosti a tvůrčím impulsům. Odkládám své strachy a pochyby a nahrazuji je odvahou a láskou. Dávám své budoucnosti tolik lásky, kolik si zaslouží právě narozené dítě.