RADY ANDĚLŮ NA KAŽDÝ DEN - Popis balíčku

Dostupnost: tuto knihu si můžete zakoupit přímo u vydavatele Synergie.

* * *

Rady andělů na každý den, je inspirační a motivující kniha pro vaše srdce i duši, kterou napsala Doreen Virtue, Ph.D.

Doreen ve své knize doporučuje, pokud toužíte mít co nejpříjemnější den, se každý den ráno spojit s láskyplnou energií andělů a nechat se jimi vést, nechat se jimi inspirovat, dovolit jim, aby vám poradili a pomáhali s tím, čím potřebujete. Já s tím zcela souhlasím, protože opravdu, mohu to potvrdit z praxe, že pokud začnete den s pozitivní myslí, ten den probíhá daleko příjemněji, než když ho začnete se starostmi.

V knize jsou popsány meditace, jak se na energii andělů naladit. Tyto meditace zde neuvádím. Pokud budete chtít dozvědět se více a vyzkoušet je, dočtete se o nich ve zmíněné knize.

V podstatě stačí, pokud požádáte s pokorou své anděly o pomoc či radu. Myslím, že mnozí z vás, kteří používáte karty zde na stránkách, to stejně děláte.  Ale kdo hledáte nějakou radu na hlubší meditaci, knihu vám vřele doporučuji si zakoupit.

Rady andělů na každý den, jak název napovídá, jsou rady na každý den. Je zde 365 poselství a rad. Já jsem k těmto radám, vytvořila 365 karet. Tyto karty tedy, které zde budete používat, nejsou v prodeji, ale jsou vytvořeny pouze pro web.

Karty můžete používat různými způsoby. Můžete se skrze tyto karty ptát svých andělů na cokoli.

Na každé kartě je i číslo, které se vztahuje pro daný den v roce. Můžete tedy karty také použít, dle čísel v roce, nebo pokud vás například provázejí stále se opakující určitá čísla.

Nebo mi i napadá častá otázka, kterou mi zadáváte: „jak dlouho bude trvat než….“ Vytáhněte si kartu, na které se objeví číslo, a přečtěte si poselství, které vám poradí, co by bylo dobré udělat. Je dobré si předem určit, zda ta čísla budou znamenat dny, nebo mohou znamenat i hodiny.

Zkrátka věřím, že najdete své způsoby, jak karty pro sebe používat tak, aby vám pomohly nalézt odpovědi, které hledáte. Je zde mnoho možností, které bych ani nevyjmenovala.

Přeji vám příjemnou zábavu i spolupráci s anděly a jejich kouzelnými energiemi. :)

S láskou vaše Iwča.

____________
vytvořeno 29.5.2012