Otevřete své srdce, Rady andělů na každý denOtevřete své srdce

Otevřete své srdce

Balíček karet: Rady andělů na každý den

Byli jste stvořeni z lásky naším milujícím Stvořitelem. Všechno, co se týká vaší bytosti, vychází z lásky. Pokud ji cítíte, znamená to, že jste si vědomi sebe samých. S Bohem se setkáváte právě ve chvílích, kdy cítíte lásku. Abyste ji mohli cítit, musíte otevřít své srdce, což se vám může zdát těžké nebo nebezpečné, pokud jste je uzavřeli, abyste se chránili před citovou bolestí.

My andělé vám můžeme srdce otevřít a přitom zajistit, abyste se cítili v bezpečí. Budeme postupovat vaším tempem a budeme vašimi spolehlivými průvodci. Zbavíme vás bolesti a zášti, které si s sebou nesete z minulosti, a zároveň vás povedeme k situacím a vztahům, jež si zaslouží vaši důvěru. Potřebujeme jen, abyste s námi zůstávali v úzkém spojení a řekli nám o svých přáních a emocích. (I když víme, co cítíte, nemůžeme činit jakékoli kroky bez vašeho souhlasu).

Otevřené srdce je tím nejkrásnějším dílem Božím, protože odráží lásku na Zemi.

Myšlenka pro tento den

Ochotně přijímám Boží lásku. Dovoluji si ji cítit i nyní, protože je pro mě bezpečné nechat se hýčkat. Žádám své anděly, aby ochraňovali mé otevřené srdce a aby mě vedli ve všech mých vztazích. Naslouchám jejich vedení a řídím se jím.