Pochvalte se, Rady andělů na každý denPochvalte se

Pochvalte se

Balíček karet: Rady andělů na každý den

Každý potřebuje uznání a chválu. My andělé k vám neustále vysíláme pozitivní slova, ale možná je neslyšíte nebo jim nevěříte, protože vám je neříká lidský hlas, který by současně chválil vaše úsilí. Avšak uznání, které potřebujete nejvíce, je vaše vlastní. Když vás chvíli ostatní, je to příjemné, ale jejich chválu nemusíte zcela přijímat. Něco ve vás před lichotkami uhýbá, protože se obává moci a energie skryté za podobnými slovy. Proto je pro vás dvojnásobně důležité, abyste uměli pochválit sami sebe.

Dnes se doslova poplácejte po zádech a pochvalte se za něco, čeho jste v poslední době dosáhli. Pochvala se může týkat i něčeho méně významného. Ale uvědomte si, že každý velký úspěch sestává z mnoha takových "méně významných" kroků. Pokud se pochválíte za každý takový malý čin, budete mít mnohem více chuti učinit i ten další.

Myšlenka pro tento den

Chválím se a gratuluji si za všechno, čeho se mi už podařilo dosáhnout. Zasloužím si chválu, protože i když je můj cíl mnohem výš, uznání za to, jak už jsem daleko, je pro mne velmi důležité. Děkuji si a oceňuji se za schopnost překonat těžké časy a radovat se z časů lepších.