Rozprostřete svou energii, Rady andělů na každý denRozprostřete svou energii

Rozprostřete svou energii

Balíček karet: Rady andělů na každý den

Abyste si prodloužili pocit klidu, který právě vládne ve vaší duši, pošlete si jeho energii napřed do celého dne. Představte si, jak je každá příští minuta a hodina prosycená harmonickou energií. Vnitřní mír tak na vás bude již čekat a přivítá vás, jakmile k němu v čase dospějete.

Darujte si den plný míru. Soustřeďujte se na vyrovnanost, která je vždycky přítomna ve vašem nitru. Nadechujte se zhluboka, abyste tuto energii zvýšili, a pak ji vydechujte předem do nastávajícího dne. Použít přitom můžete kteroukoli čakru, tak jak se budete cí­tit vedeni. Každou situaci a člověka (známého i neznámého) dnes obklopte touto mírumilovnou láskou.

A pak už si jen všímejte, o kolik je váš den příjemnější. Druzí lidé budou podvědomě vnímat vaši energii a jejich vděčnost bude zřejmá. Pak už si jen užívejte ovoce, které vám tento dar přinese.

Myšlenka pro tento den

Cítím hloubku svého vnitřního klidu. Ve skutečnosti jsem vždycky ve stavu klidu, protože ve mně vládne Boží mír. Vysílám do svého dne harmonickou energii, obklopuji jí každou osobu a situaci, s níž se setkám. Tato síla se ne­ustále obnovuje, protože čím více klidu dávám, tím více ho zakouším.