Skončete s nervozitou, Rady andělů na každý denSkončete s nervozitou

Skončete s nervozitou

Balíček karet: Rady andělů na každý den

Slovo "nervózní" naznačuje, že s vašimi nervy není něco v pořádku. Na druhé straně to znamená, že máte zdravou smyslovou soustavu, která však pracuje přes čas. Když zažíváte tuto emoci, jste jako divoký pták, který se z úzkostí schovává před dravci, to jest, cítíte se jako kořist a jste neustále ve střehu kvůli svému bezpečí.

Ale jediným "predátorem" ve vašem životě je váš strach, který vás v žádném ohledu nechrání. Naopak vyčerpává vaši nervovou soustavu a zvětšuje váš děs. Jediná cesta z toho ven je uklidnit se prostřednictvím emočního i fyzického přístupu.

Začněte s fyzickou stránkou, protože ta je nejhmatatelnější. Jakmile je totiž vaše tělo uvolněné, je jednodušší uklidnit mysl. Proto vás dnes my andělé žádáme, abyste odpočívali. Individuálně vám pomůžeme najít tu nejvhodnější formu odpočinku, a to z hlediska vašeho časového rozvrhu, z hlediska toho, čemu dáváte přednost, i z hlediska vašeho temperamentu. Pokud pak najednou dostanete velkou chuť se protáhnout nebo cvičit, jít ven, pít více vody, očistit své tělo od toxinů, dát si koupel, jít na masáž a podobně, pak vězte, že vás k těmto činnostem motivujeme my, jako bychom byli vašimi fyzioterapeuty.

Zatímco se budete soustředit na uvolnění svého těla, my vám pomůžeme zklidnit vaše emoce. Začněte tím, že budete během dne zhluboka dýchat a budete posílat svůj dech do svalů, které trpí tenzí. S výdechem se snažte vypudit ze sebe i jen náznak pocitu ohrožení a nadechujte naopak pocit jistoty a míru.

Jste v bezpečí, naši drazí. Bdíme nad vámi a nad vašimi milovanými přesně tak, jak nás o to žádáte. Proto se můžete zcela uvolnit.

Myšlenka pro tento den

Pracuji na uvolnění svého těla a dovoluji Bohu a svým andělům, aby mne ochraňovali. Uvolňuji své svaly, protože vím, že jsem ve všech ohledech v bezpečí.