Ukliďte si nepořádek, Rady andělů na každý denUkliďte si nepořádek

Ukliďte si nepořádek

Balíček karet: Rady andělů na každý den

Vaše vnitřní nutkání udržovat pořádek vychází z vašeho vrozeného povědomí o toku energie. Jistě cítíte ten rozdíl, jste-li v místnosti, kde je pořádek, nebo naopak někde, kde je nepořádek. Určitě vnímáte, jak vás ovlivňuje nepořádek ve skříni, na pracovním stole, v garáži, na policích nebo kdekoli jinde. Pokud dá člověk svému prostředí řád a strukturu, očistí tak i svůj myšlenkový proces, protože ty nejjednodušší činnosti, jako je obléci se, najít klíče nebo si připravit něco k jídlu, pro něj najednou přestává být nikdy nekončící bitvou.

Ale mince má i opačnou stranu, totiž že se někdo stane na pořádku natolik závislý, že zcela ztratí svou spontaneitu. V takových případech je úklid jen strategií, jak se vyhnout směřování a usilování o naplnění vlastního životního poslání a cíle. Člověk by měl dělat rozdíl mezi užíváním si pořádku a mezi závislostí na něm.

Energie proudí fyzickými strukturami podobně, jako proudí voda nebo vzduch, Pokud je prostředí přeplněné předměty, jeho síla je zablokována. Mezi účinky takové blokády pak patří mimo jiné fyzická únava, neschopnost se koncentrovat, zvýšená chuť k jídlu a pomalé uskutečňování snů na materiální úrovni.

Všechny tyto informace jsme vám poskytli jako motivaci k tomu, abyste se zbavili nepořádku nejen u sebe doma, ale i v jiných oblastech svého života. Prospěch vám přinesou i takové malé zásahy, jako je uklizená skříň, narovnání klávesnice nebo vyhození nepotřebných věcí. Tím, jak se bude vaše energie prostřednictvím těchto malých kroků zvětšovat, zjistíte, že máte čas i dost síly na větší projekty.

Myšlenka pro tento den

Uklízím postupně jednu oblast za druhou. Pokud nějaký předmět nepoužívám nebo se mi nelíbí, tak ho prodám nebo daruji někomu, komu přinese prospěch. Dělám si čas na uspořádání určité věci ve svém životě a tento krok mi přináší velký prospěch.