Usmívejte se, Rady andělů na každý denUsmívejte se

Usmívejte se

Balíček karet: Rady andělů na každý den

Vědci už dokázali, že pocit štěstí a úsměv mají velký fyziologický prospěch. Jejich duchovní dopady jsou také nesčetné a my andělé vás dnes žádáme, abyste se soustředili na jeden z nich: na bumerangový efekt, který má úsměv.

Když se usmějete, druzí nemohou jinak, než se také usmát. Přestože to není úsměv od ucha k uchu, jejich oči se zalesknou jiskřičkou štěstí, když se na vás podívají. Tato reakce je schopnost člověka daná Bohem a my bychom rádi, abyste ji dále rozvíjeli. Tady skutečně platí: "Čím více dáváš, tím více dostáváš."

Dnes se na někoho usmějte a všimněte si, jak se vám váš úsměv vrátí znásobený. Uvědomte si, že váš úsměv bude putovat od prvního člověka, na nějž jste se usmáli, k mnoha dalším. I jeho uzdravující účinek se jako domino dotkne všech, ke kterým se váš úsměv dostane. Prospěch z vašeho úsměvu se vám vrátí mnoha způsoby zpět.

Myšlenka pro tento den

Usmívám se, protože je mnoho důvodů, proč prožívat štěstí, i když si to možná právě teď neuvědomuji. Můj úsměv je prvním krokem ke štěstí - mému i ostatních - a je to dar, který odevzdávám vesmíru ku prospěchu všem.