Uzdravte nějaký svůj starý vztah, Rady andělů na každý denUzdravte nějaký svůj starý vztah

Uzdravte nějaký svůj starý vztah

Balíček karet: Rady andělů na každý den

Vzpomněli jste si nedávno na někoho ze své minulosti? To by mohlo být znamení, abyste s tím člověkem znovu navázali kontakt. Také to může znamenat, že je čas, abyste vyřešili nějakou starou záležitost, která je mezi vámi. Když na povrch vybublají vzpomínky na minulý vztah, je dobré se začít zabývat důvodem, proč tomu tak je.

Nejdříve si všímejte všech pocitů, které cítíte kolem žaludku, když na tu osobu pomyslíte. Máte pocit napětí? Jste uvolnění? Cítíte radost? Jste rozrušení? Pojmenujte si jednotlivé emoce, které ve vás daný vztah vyvolává, a vzpomeňte si, jak jste se rozešli. Pokud cítíte zklamání nebo smutek, zhluboka se nadechněte a rozhodněte se, že se těchto emocí při výdechu zbavíte. Už to může být ozdravný proces, který vaše duše hledá. Můžete také požádat vesmír, aby odstranil všechny následky způsobené chybami a omyly, kterých jste se oba dopustili. Této žádosti je vždycky vyhověno a výsledky jsou ohromující a často zázračné.

Můžete se rozhodnout, že dané osobě napíšete dopis, jehož prostřednictvím si ujasníte své skutečné myšlenky a pocity. Chcete-li mít jen terapeutický prospěch z jeho napsání, pak není třeba, abyste ho posílali. Někdy je dobré to, co jste napsali, rituálně zničit na znamení, že ze své strany tuto věc pouštíte.

Poté, co jste se vztahem zabývali při kontemplaci, můžete pocítit silnou potřebu se s daným člověkem opět spojit. Povolejte si k tomu nás anděly, abychom vaše setkání zaštítili ochraňující láskou a abychom zajistili, že proběhne co nejharmoničtěji. (Pokud si to přejete, můžeme vám také pomoci tuto osobu najít).

Myšlenka pro tento den

Uzdravuji svůj minulý vztah. Na své cestě vpřed odpouštím a zapomínám na všechno zlé. Přerušuji všechna negativní pouta z minulosti. Přitahuji jen zdravé vztahy, nyní i v budoucnosti.