Věřte v to, o čem sníte, Rady andělů na každý denVěřte v to, o čem sníte

Věřte v to, o čem sníte

Balíček karet: Rady andělů na každý den

To, po čem toužíte, vám někdy může připadat nedostižné, a vy se tak cítíte sklíčeni a slabí. Když přemýšlíte, jak své touhy uskutečnit, vaše pocity mohou kolísat mezi pocitem radosti a vzrušení (když si představujete předmět své touhy) a strachu (když se obáváte, zda je možné ho dosáhnout).

Tato emocionální houpačka je zrcadlem uskutečňování vašich snů. Jinými slovy, jak kolísáte mezi pozitivními a negativními pocity, stejně tak se váš cíl přibližuje svému naplnění a zase se mu vzdaluje. Žádat vás o optimismus, když nemáte v ruce nic, co by váš optimismus ospravedlňovalo, vám může připadat příliš. Ale vědci dnes už podali důkazy toho, co jsme my andělé vždycky věděli, že totiž pozitivní pocity mají blahodárný vliv na zdraví, včetně délky života. Dnes si ukážeme, jak moc prospěšné je mít optimistický pohled na svět.

I když vy sami máte o sobě pochyby, my ve vás stále věříme. Víme, že jste schopni dosáhnout čehokoli, pro co se rozhodnete. Je to na vás, stejně jako na každém člověku - je jen třeba věřit!

Myšlenka pro tento den

Připomínám si, že mí andělé ve mne věří. Žádám je, aby mi pomáhali dívat se na mě a na mé sny optimisticky. Dovoluji si prožívat pocit štěstí, který člověku dává pozitivní náhled na svět.