Všímejte si znamení shůry, Rady andělů na každý denVšímejte si znamení shůry

Všímejte si znamení shůry

Balíček karet: Rady andělů na každý den

My andělé s vámi neustále komunikujeme. Obvykle nás vnímáte prostřednictvím svého vnitřního hlasu nebo intuice, ale posíláme vám také znamení, abyste naším sdělením dobře rozuměli a důvěřovali jim. Ta vám pomohou uvěřit, že co zažíváte, není ani vaše fantazie ani náhoda. Proto si dnes všímejte znamení, která vám budeme posílat během dne.

Jakmile si jich začnete být vědomi, zjistíte, že jsou všude kolem vás. Některá jsou fyzická, jako například předměty, které najdete nebo uvidíte. Jiná jsou sluchová a obsahují slovní sdělení, která se k vám dostávají prostřednictvím druhých osob nebo hudby.

Všímejte si společného jmenovatele u všech těchto znamení. Uvidíte, že se v nich skrývají celé vzkazy a příběhy. Pokud budete potřebovat naši pomoc, abyste jim lépe porozuměli, stačí jen požádat nás o ni.

Myšlenka pro tento den

Všímám si znamení od svých andělů. Ihned rozumím všemu, co vidím, slyším, cítím a vím svým srdcem. Důvěřuji těmto znamením a cítím jistotu, že pocházejí z Nebes. Pamatuji na možnost požádat své anděly o znamení i o pomoc při jejich výkladu.