Zbavte se okovů, Rady andělů na každý denZbavte se okovů

Zbavte se okovů

Balíček karet: Rady andělů na každý den

V poslední době se k vám jako bumerang vrací všechna zášť, kterou pociťujete, a mění se ve zlost na sebe samé. Tento stav pak prosakuje na povrch a ovlivňuje váš život. Takové procesy vás mohou oslepit vůči každodenním radostem, které pro vás svět má.

Z toho důvodu vás my andělé neustále vyzýváme, abyste odpouštěli a zbavovali se zhoubného bujení zášti ve své mysli i ve svém těle. Je to ta nejlepší detoxikace, která vám dá všechno, co hledáte: více energie, vyjasnění vašeho cíle, zvýší schopnost soustředění, navrátí vám hravost, lásku, peníze, cokoli, co vás napadne. Odměna za odpuštění přichází okamžitě, podobně jako světlo zaplaví tmavou místnost, když rozsvítíte lampu.

Jste na sebe příliš tvrdí, naši drazí. Jste přesvědčeni, že k tomu, aby si vás někdo mohl vážit, musíte být dokonalí. Ale vy si přitom zasloužíte lásku i ve chvílích, kdy klopýtáte, učíte se, rostete a postupujete kupředu. Proto nejdůležitějším odpuštěním je odpuštění sobě. Když se naučíte láskyplně přijímat všechno, co k vám patří, jiskra ve vašem nitru se rozzáří jako světlomet, uzdraví a přitáhne druhé, kteří budou mít z vaší vřelosti a moudrosti prospěch.

Zbavte se dnes všech výhrad, které vůči sobě máte. Nechte být všechny pocity viny nebo výčitky, kterými se častujete, a dávejte si lásku, kterou si tolik zasloužíte.

Myšlenka pro tento den

Odpouštím si a přijímám, že to, kdo jsem, je naprosto úžasné. Cítím k sobě stejně bezpodmínečnou lásku, jakou mi dává Bůh a mí andělé. Vychutnávám si ten úžasný pocit, že si sebe vážím.