Zpomalte, Rady andělů na každý denZpomalte

Zpomalte

Balíček karet: Rady andělů na každý den

Když se snažíte do skříně nacpat příliš mnoho věcí, začnete být nervózní. Totéž platí, pokud si dáte příliš mnoho úkolů. Když chcete zvládnout potenciální problémy, musíte zvýšit tempo a soustředit se na to, abyste všechno vůbec zvládli, místo abyste si své aktivity užívali.

Proto vás dnes my andělé vyzýváme, abyste tento cyklus přerušili, a užili si naopak "pomalého dne". Podobně jako u pomalého tance, který vzbuzuje intenzivní pocity, dovolte i vy, abyste díky zpomalení tempa mohli znovu prožívat krásu každého okamžiku. Těšte se z úsměvu, který vám věnuje člověk, jemuž dáte přednost ve frontě, pusťte před sebe řidiče přejíždějícího z vedlejšího pruhu, nechte druhé mluvit a vy poslouchejte.

Nespěchejte a všímejte si rozdílu mezi náladou, kterou budete mít dnes a kterou míváte jindy. Odložet hodinky, zahalte ostatní hodiny a kalendáře a užívejte si bezčasovosti, která je skutečnou přirozeností vesmíru.

Myšlenka pro tento den

Zpomaluji své tempo a všímám si detailů a radostí života. Těší mne, když dávám druhým přednost, a soucítím s těmi, kdo se ženou, aby splnili všechno, co si předsevzali. Když se oddávám bezčasovosti, vrací se mi pocit úžasu a posvátné úcty, který znám z dětství.