Eso Holí, Tarot keltských drakůEso Holí

Eso Holí

Balíček karet: Tarot keltských draků
Sada karet: Vzduch

Nové začátky; nové cykly

Malí dráčci se líhnou z vajec v křišťálovém hnízdě umístěném v mracích. V drápech jednoho z nich můžeme vidět krystalem zakončenou hůl. První dráček je už zcela vyklubaný. Druhý se teprve klube; a z třetího je vidět jen jedno oko vykukující ze skořápky. Na pozadí se za bouřkovými mraky objevuje duha. Křišťálové hnízdo je symbolem vnitřního „porodního místa“, prostoru v podvědomí, kde se mísí touhy a ideje potřebné k materializaci výsledků. Hůl zakončená křišťálem představuje koncentrovanou duchovní energii, poslední a nejdůležitější součást materializace. Když krystalem prochází světlo, odráží se na něm všechny barvy duhy.

Duha v krystalech i na nebi za malými dráčky je mostem mezi materiálními a éterickými světy. Lidé se většinou nacházejí na rozdílných stupních přijetí a zavádění nových myšlenek. Někteří je přijmou s nadšením, zatímco jiní stále bojují a snaží se osvobodit od omezení starých cyklů. Jsou i tací, kteří mají strach se vystavit novým zkušenostem.

Nové začátky jsou možné. Je vhodná doba pro začátek nového cyklu. Dostanou se k vám čerstvé nápady z nečekaných zdrojů. Dobrodružství je na obzoru.