Uvědomte si, že máte velkou cenu, Rady andělů na každý denUvědomte si, že máte velkou cenu

Uvědomte si, že máte velkou cenu

Balíček karet: Rady andělů na každý den

Jste Božím zázrakem v lidské podobě - živoucím ztělesněním Boží lásky a vůle. Proto není divu, že andělé dostali za úkol, aby byli bez ustání po vašem boku a bděli nad vámi. Jste vzácné a milované bytosti, o které je pečováno jako o žádné jiné stvoření. My andělé známe vaši pravou podstatu a víme, že je naprosto dokonalá.

Jste zlatými dětmi seslanými na planetu Zemi, protože sama vaše existence a váš dech jsou ztělesněním lásky. Každá vaše laskavá myšlenka, slovo nebo čin má léčivé účinky.

Máte cenu nejen pro Boha a pro nás, ale také pro všechny ostatní. Na úrovni duše každý člověk pozná, že jste zde proto, abyste naplnili nějaké poslání. I když vám někdo na povrchní úrovni nerozumí nebo si vás neváží, duše toho člověka vaši hodnotu zná. Každé Boží dítě je drahocenným zázrakem - a to se dozajista týká i vás.

Myšlenka pro tento den

Jsem velice cennou bytostí. Bůh o mě dokonale pečuje, neboť jsem zázrakem lásky. Moji hodnotu dokazuje jednoduše skutečnost, že žiji. Mám cenu jako člověk, kterým právě v tuto chvíli jsem.